Про нас

Ми ...

Інтернет-магазин електротехніки x-media.com.ua

Ми онлайн магазин і ми допоможемо Вам підібрати телевізор, ноутбук та багато іншої техніки для дому чи офісу, для роботи або відпочинку. Ми працюємо тільки з якісним товаром з Європи, тому якість та чесність гарантована. Ви можете не хвилюватись за якість купленого товару, тому що все це ми самі особисто ретельно перевіряємо для кожної позиції у нашому магазині. Також наші спеціалісти зможуть порадити чи допомогти у виборі того чи іншого товару.

Широкий вибір товарів

У нас понад 100 позицій у кожній категорії товарів. Для швидкого пошуку є зручний фільтр, а також детальні характеристики кожного продукту. Тому Вам буде дуже легко орієнтуватись у нас на сайті, а також дізнаватись детальну інформацію про той чи інший товар стало ще комфортніше. Також наш менеджер завжди на зв'язку готовий вирішити будь-яке Ваше питання.

Сервіс та гарантія

Ми пропонуєм тільки офіційний і сертифікований товар з гарантією і сервісною підтримкою в Україні. Детальну інформацію про гарантійне обслуговування Ви можете знайти на сторінці гарантії.

Купувати це зручно

Для того щоб замовити товар просто додайте його в корзину перейдіть на сторінку оформлення натиснувши на іконку корзини заповніть основні поля і ваше замовлення готове. Доставка здійснюється через служби доставки в будь-який куточок України. Більш детальна інформація розміщена на сторінці доставки та оплати.

Також ви можете зробити замовлення за телефоном: +38 (096) 864 21 88

Отримати консультацію можна за email: x-media@x-media.com.ua

Ми будемо щиро раді кожному з Вас :)